HANGROUPS BOYA

Firma Yetkilisi Ufuk HAN
Gsm 0544 426 47 87
Alan (m2) 100
Web  www.hangroups.com
E- Mail  ufukhan@hangroups.com
Adres Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No:7 / B Erzincan
Firma Bilgileri İmalat Konusu SU BAZLI BOYA İMALATI

2015 yılında Organize Sanayi Bölgesi, 10. Cad. NO:7/B Erzincan adresinde bulunan İş Geliştirme Merkezi’nde (İŞGEM) Şahış şirketi olarak kurulmuştur.

Su Bazlı iç ve dış cephe boyaları ve astarlarını üretmeye başlayan firmamız, yapı sektöründe ihtiyaç duyulan kimyasal maddelerin toptan satışını da gerçekleştirmektedir. Sektöründe büyümeyi hedefleyen firmamız, kısa, orta ve uzun vadede planlamalarını yaparak, sektörde söz sahibi olma gayesine ulaşmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Konusunda tecrübeli personelleri ve yeterli ekipmana sahip laboratuvarıyla Ar-Ge faaliyetlerini de yürütmekte olan firmamız, yenilikçi ve özel ürünleri de portföyüne katmayı kendine hedef olarak koymuştur.

Otomasyonlu sistemiyle standardı her aşamada koruyan firmamız; müşteri odaklı, esnek ve dinamik yapısıyla her zaman aktif olarak kendini ortaya koymaktadır. Üretimin her aşamasında kaliteyi ön plana çıkararak, ürünlerini müşterilerine ulaştırmayı ve sürekliliğini sağlamış, hammaddesinden, nihai ürününe kadar tüm süreçleri, oluşturmuş olduğu kalite sistemiyle kontrol altına almıştır.

Şirketimiz, kalite ve devamlılık ilkelerinden taviz vermeden yeni ürünleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bir numara olmayı hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here